Tayna - Pow Pow Lyrics
Is that shit you like
Is that shit you like

Komt qaq t'gata muj me t'lidh
I shti me 1 thes asnjona nyjen sun e zgidh
Prej qe kom dal jom tu idh (uh)
Po kqyrin qysh me dhez e dojn suksesin me ma vidh
Bitches po m'urrejn shum thu se jau kom kap frajerin
M'shkrujn me instafake e mangupllak-un kejt e terin
Shum pare jom tu bo e n'clube jau luj kondukterin
Mos u kruj me mu se n'beef me mu veq ma sheh sherrin
Dokna si ën pasarela s'rri me djem qe jon modela
Si me kon latin m'thirr mu gjith ai "muito bella"
Ai shum u dashuru e po ka qef me m'pa me vella
Veq ta boj screen shot e dashnin ta qes ën della
Supreme for these hoes, Supreme for these bitches
Sa here qe ëm shohin jom tu idh on these bitches
When I come around cohen n'kom for me bitches
Po shendris qaq shum i kom qorru un kto bitches

Pow Pow Pow i mys Ciao Ciao Ciao
Folin bla bla po spi ni ata
Per siguri lidhni rrypat mbau
Rrom pom pom pom kur se pret vallau
Pow Pow Pow i mys Ciao Ciao Ciao
Folin bla bla po s'pi ni ata
Per siguri lidhni rrypat mbau
Rrom pom pom pom kur se pret vallau

E kalojm diten veq tu pi e tu rollit spllifa
Un jom Wizey per kto Mia Khalifa
Jom vegane kur kto po lypin beef-a
I respektojme presjet po foli per shifra
Un po ha karkaleca ti veq han pakaleca
I kom shti turshit rima djegsta sikur speca
Jom e zez ujk malli i bardh o sikur keca
Bona deshmor per Hip-Hop si me pas mbiemrin Ndreca
Ëm kan idol qato they talking shit
Dojn me kon n'ven tem qato they talkin shit
Uzin e maj n'qaf brrr top that shit
I twerk cuz I let them hear it talk that shit
Po lyhen si uen dojn me kon Tayna
Dojn mu dok ma t'mdhaja se dojn me kon Tayna
Shkojn ën intervista e folin sikur Tayna
Po un e kllika jem juve per s'gjalli ju hajna

Pow Pow Pow i mys Ciao Ciao Ciao
Folin bla bla po spi ni ata
Per siguri lidhni rrypat mbau
Rrom pom pom pom kur se pret vallau
Pow Pow Pow i mys Ciao Ciao Ciao
Folin bla bla po s'pi ni ata
Per siguri lidhni rrypat mbau
Rrom pom pom pom kur se pret vallau

I thought I already showed these bitches how it was done
But they made me show them again (Haaa)
I killed you

Other Lyrics by Artist

Rand Lyrics

Tayna Pow Pow Comments
 1. Shendi Game tv

  Tayna dhe best 👊👊👊👊😘😘😘

 2. Fatjona Syla

  Qa na nin eve qka han a qka pin shum mir se i paske shtin turrshi se nashta rritesh edhe pak e tu rritet goja e i han pow pow

 3. Gjyla Bajgora

  kush osht ma e mira
  tayna like
  rina coment

 4. Reana Vasili 10

  TAYNA ❤️POW 💥 💥 POW 💥 💥

 5. Remzi Bytyqi

  Kush esht me e mira like tayna comentmelinda

 6. Neri Megi

  Kush e degjon ne 2019 like zoti te ruajte ty qe ben like

 7. Neri Megi

  Kush e degjon ne 2019 like zoti te ruajte ty qe ben like

 8. kawaï gacha

  Far zone

 9. Erdon Ramadani

  2020🙌

 10. Vjollca Nimani

  Tanya osht mae mira leik

 11. Gon Xhavari

  Tanya ashte ma e mir se gjith rreperverrve tayna eshte ma e mire se te gjitha bravo zemer suksese

 12. Vjollca Fetai

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 13. Rajana Ameti

  Tayna like
  Rina comment

 14. Relaxing Video

  Kush e dan tayna let ta ban lajk

 15. Dorjan Gjekmarkaj

  Tayna❤👄💋💖 tayna tayna tayna tayna ma e mira qween tayna

 16. saddd forever

  Eww bre tayna qorapee me shtiklaa 😅😅👊

 17. Eden Muzaqi

  Tyana nuber 1

 18. Gianni Giannis

  👑👑❤

 19. Aferdita Sejdiu

  Oooo shum mir 😍😍🥰🥰❤❤❤

 20. football trick

  Like tayna

 21. Eduarda Maloku

  Like nese e ngoni hala

 22. football trick

  Kangtarja ma e mir je

 23. endriti gashi

  Auto tune

 24. Xhylzade Krasniqi

  Tayna❤❤❤❤❤❤❤❤❤më e mira

 25. Sokol Kerellaj

  Qka po ban

 26. Feride Bytyqi

  Asnjana

 27. Sokol Kerellaj

  Qka P.o. ban

 28. oihElsa Zogaj

  I Love you tayna ❤❤

 29. Ahhshsa Ahdhha

  Zemer je tayna♥️♥️🌹🌏

 30. Ahmet BaBa

  1 year ago

 31. Almir K

  Ma e mira tayna te dua shum ma shum se motren 😍😍♥️♥️♥️

  Ahmet BaBa

  ani lop ani

  Almir K

  Per ty tayna po thot qyky ahmet baba an pop ani

 32. Gon Xhavari

  Sigurishte tanya e shte ma emir i love tanya me taynen nuk matet dot asnji bravo zemer😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤗🤗🤗

 33. Tasi Shaqiri

  Tayna : yll vezullues

  Rina: yll i shuar

 34. Mentor Osa

  Ështe tyana ma e mir prej kongatareve she liridana dhe melinda

 35. Tasi Shaqiri

  Cfar thoni ??? Tayna eshte e para ja kalon krejve oooo !!!

 36. Lina super cdo kenge e jotja nesti Jupi

  ❤🧡💋

 37. Krasniqi Miherije

  W😍😍❤❤💖💖💖🎶

 38. Gentiana Goqa

  Tyana❤❤😍😍🥰🥰😘😘

 39. Franko Rrota

  🎃🎃🎃👍👍👍

 40. Fjolla Plakolli

  Ma emira!♥️♥️♥️♥️

 41. Gert Fetahu

  Kejt shokt e shoqete mia jan me rinen po veq Vlera Fetahu esht me Taynen i love you Tayna

 42. Bladimiros Prela

  T.

  B

 43. Eli Eli

  sa te shkon makina tayna

 44. valmausi79

  😟😟😟boah was von beschieß Text 🤮

 45. Migena Cika

  RINA NUK MUND TË TE KALOJË TAYNA

 46. Samira Bingül-jelik

  Tayna asht 1,81 😛

 47. Family’s Vloog

  2:23 so beautiful Tayna . I love you soo much tayna . My favorite singer 😍

 48. Rinesa Shala

  Arritje e madhe per taynen , Tayna queen

 49. Lirije Zhubi

  VEQ VAZHDO ZEMËR

 50. pian o

  Kush eshte me e mira
  Tayna a Rina

 51. maksi tahiri

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤te lumte

 52. maksi tahiri

  Me e bukura je ti tayna Lorena jam

 53. maksi tahiri

  Combo Cool

 54. Roland Landi

  Tayna është kopiace

 55. Malsore Salihu

  Tayna ta kalon rin
  Kush esh për tayna
  Tayna-like
  Per rinen
  Rina-coment

 56. ermis baby

  tanja ma e mir se rina esht mut

 57. Mbokshi Bj

  Kush është më mira. Se Tayna Like

 58. Anesa Jakupi

  October 2019,and i still think qe ja ka palu flliqt rines

 59. Qevani Osman

  Te lumt tuana

 60. Lorena Bahtjari

  Te dua shummmm zemer 😍

 61. Artenisa Leka

  Sa bukur . Te dua shume

 62. Klevis Zotaj

  U au. Tuna time are you coming to my brother one of them

 63. Drita Berisha

  Kush o ma e mira
  TAYNA

 64. Laurend azemi

  Dhe rina po osht ebukr shu mkamrrespekt porte tantant

 65. Laurend azemi

  Dhe tayna osht.si.love.ebukr sizemr

 66. Laurend azemi

  Melinda osht shum kukntare efamnshe siloqk osh shum edu

 67. Nazife Dacaj

  Tayna yll

 68. Perparime Sulejmani

  💖💖💖 Tëdua

 69. Antonis Kalibatsis

  Like Kush Mendon se tayna eshte mbreteresha e rrepit per mu eshte e para❤❤

 70. Bladimiros Prela

  Tayna tayna❤️🧡💛💚💙💜🖤

 71. Beqir Hoxha

  Te ye conkar mir

 72. gjulja gjoka

  like tayna , comment rina

 73. Annie Leblanc

  Tayna queen like per taynen queen te kam

 74. gjulja gjoka

  tayna 👑👑👑

 75. gjulja gjoka

  tayna 💋💋💋

 76. gjulja gjoka

  tayna ❤❤❤

 77. Tasi Shaqiri

  Tayna je nje je nje ... o zot je e mrekullueshme kam ngelaur me goje hapur vertet 😮😮😮😮😮☺😆😆😄😄😄

 78. Atifete Osmani

  Tayna o bich

 79. Eisi Popa

  yll je gjithcka per mu❤❤⭐⭐⭐😢

 80. Eisi Popa

  rina ik futja vrapit se me TAYNEN smatesh dot😉👍

 81. Leotrimi Bajrami

  Tayna ma e mira queen

 82. Sheval Ramadani

  Me e mira është tayna se Melinda Rina mos u mundoni kot oj Melinda Rina
  Sun Jan shkon kërkush taynes

 83. channel illyrian

  1.Une jam i sigurt se me ti heq brrekt, ti vjen era shurr
  2. I sigurt qe me ti heq brekt tatajana aty posht shikon nje plak plot rrudha mbi 100vjecare
  3. Na ke rrujt karin tu bo si burr dhe ti qifsha te gjith ata horra qe te shkojn me ty me lek e te japin ty lek

 84. BRUNO GJONAJ TV

  bravo
  tayna like
  coment rina
  i love tayna

 85. Hamza Emini

  Kush e degjon ne 2019 LIKE

 86. aldo mata

  tayna yll fare ❤️❤️❤️😍

 87. User 123

  Kush ♥️ edon tannen like per ta

 88. HÌPHØP

  kush oshte me e mir

  Like Shyrete Beluli
  Comment Rina

  klaudia Shehi

  Rinaaaa

 89. Anisa Raimi

  Je me e bukura veq vazhto tayna

 90. Gjylzade Arifi

  💥💥💥💥💥💥💥💋💋💋💋💋

 91. Qendrim Rashiti

  Si gjithmon tayna😚😚😙😍😚😍😍😍

 92. edmond hoxha

  tayna je thjesht nje mrekulli dua shum qe te takoj nje dite

 93. Mihrie Morina

  💖♥️🇦🇱

 94. Fejzullah Geci

  💜💜💚💙💚

 95. francesco loli

  Si perher tayna e pakrahsushme 😍😍