Tayna - Doruntina Lyrics
Me dek per dashni
Hajde pina njo per dashni
Je tu ma thy si qikjo raki
Se nuk muj une pa to si pa ty
Me pi per dashni
Une n'to i zhys ndjenjat per ty
Edhe bona qe s’o tu ma ni
Se se meriton ti une e di

He fell in love with the cocaina
Ja ka ngjit emrin ai "Doruntina"
Thojke qe s'muj amo n'dore e shtina
Sa here qe perlahum ka njo e pina
He fell in love with the cocaina
Me tjert vec bashke na rrina
E du une njejt si kallzoj atina
We be so high, qiellin bashke e mrrina
E kom shume inati
Edhe pse s’jem bashke
Se me tjera ke dal ti
Se e ke dit ti moti
Si me mu me asnjonen nuk mun mu pershtat ti
Se zemra rreh, te une gjen streh
Pse pe mohon krejt le
U dasht me vre, dej tash me vre
Se vec per mu bejb je

Me dek per dashni
Hajde pina njo per dashni
Je tu ma thy si qikjo raki
Se nuk muj une pa to si pa ty
Me pi per dashni
Une n'to i zhys ndjenjat per ty
Edhe bona qe s'o tu ma ni
Se se meriton ti une e di

Kom menu qe kurre nuk bi
Kurr nuk bi, sidomos per ty
Mo nuk e di qysh n'kry m'ke hi
Vec e di gjith' menoj en ty
Eeh qishtu kur vetja mashtrohet
E menon qe kurre s'lendohet (Aah)
Pat pa cdo dite sum bohet
Sa mire kem kalu s'di a po t’kujtohet
Meta vet meta vet
Nuk luftove n’fund meta vet
Zemra pret prape pret
Sun po pajtohet me ket' realitet
E ty s’te bohet vone
E kthen kryt shkon
Edhe tonen e bon
Kurgjo pervec ftyres nuk po kallzon

Me dek per dashni
Hajde pina njo per dashni
Je tu ma thy si qikjo raki
Se nuk muj une pa to si pa ty
Me pi per dashni
Une n'to i zhys ndjenjat per ty
Edhe bona qe s'o tu ma ni
Se se meriton ti une e di

Other Lyrics by Artist

Rand Lyrics

Tayna Doruntina Comments
 1. Derun Hussein

  Kush e nguc tajnen ja qi motren npidh me vesh tmaj

 2. BLACK ALPHA

  18 shkurt 2020😪???

 3. tefta malaj

  A degjohet akoma this song?!😈

 4. Melisa Festim

  👑😘

 5. Greece Selenators

  🍫💛🍫💛🍫💕😅😬🇬🇷✌🏼💕🍫🍫🤟🇬🇷🤦‍♂️🇬🇷🤯🇬🇷😬🇬🇷🇬🇷🇬🇷🍫🇬🇷🇬🇷🍫🇬🇷🇬🇷💞🇬🇷😭

 6. Greece Selenators

  Love Tayana's songs💛💛💛

 7. Dorentina Adam

  2020 🔥

 8. Anxhela Xhela

  Like nese e degjoni ne 2020

 9. st Alexandra

  ❤❤❤😍😍😍😍😍

 10. Roland Bahiti

  2020😍

 11. Queen_Tayna

  like kush e ngjon ne 2020 ..

 12. Tuana Leci

  2020??🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 13. taynaa

  2020???

 14. Egisa Esti

  DORUNTINAA 😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️

 15. Samanta Lloha

  Je shum e mir

 16. Samanta Lloha

  Une vdes per te

 17. Samanta Lloha

  Kush e do tajnen

 18. Samanta Lloha

  Je si ull

 19. Ali Shabanaj

  Tayna-Doruntina like
  Rina Koston-Ideal coment  Cila ma e mir

 20. xhoi 15

  2020❤

 21. Blue_GamingYT

  like kush po e degjon kengen ne 2020

 22. arisa selami

  👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 23. BobtheGamer

  Like te gjithe per kete keng dhe kete bukuri

 24. rinor rinor

  Vetem tayna tors bejn like

 25. d labs

  Sa du me shku me 1 koncert tatin❤❤❤

 26. d labs

  Fenomenale je😍😍❤

 27. Pedro Sousa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 28. Rijad Bajrami

  Tayna - dorontina love yo -tayna te dua shum edhe këngt pefekt me taynën kërkush nuk shtyhet mosedomos rina dhe melinda asnjona prej krynve dyve nuk shtyhet se dyjat jan budallica 😐😐

 29. Alina Sulejmani

  Bravo DORUNTINA ndryshe TAYNA

 30. Agim Koldashi

  Like kush e degjon per dite

 31. Kejsan & Kajla

  Doruntina 🥰♥️♥️♥️

 32. Latifi Xhumadije

  Te dua fancja ime tayna me e Mira ne bot je fancja e taynes like

 33. Anajdamucobega Anajdamucobega

  Kush e degjon 2020 like per komentin dislike per taynen ne komentin tim

 34. Armela Bashalli

  Teksti /Lyrics

  Me dek per dashni
  Hajde e pina nja per dashni
  Je tu ma thy si qikjo raki
  Se nuk muj un pa ta si pa ty
  Me pi per dashni
  Un n'ta i zhys ndjenjat per ty
  Edhe bona qe so tu ma ni
  Se se meriton ti un e di

  He fell in love with the cocaina
  Ja ka ngjit emrin aj Doruntina
  Thojke qe smuj ama ndor e shtina
  Sa her qe perlahum ka nja e pina

  He fell in love with the cocaina
  Me tjer jo sna then veq bashk na rrina
  E du un njejt si kallzoj atina
  We be so high,qiellin bashk e mrrijna

  E kom shum inati edhe pse sjem bashk se me tjera ke dal ti
  Se e ke dit ti moti
  Si me mu me asnjonen
  Nuk mun mu pershat ti
  Se zemra rreh
  Te un gjen streh
  Pse pe mohon krejt le
  U dasht me vre
  Dej tasht me vre
  Se veq per mu bejb je

  Me dek per dashni
  Hajde e pina nja per dashni
  Je tu ma thy si qikjo raki
  Se nuk muj un pa ta si pa ty
  Me pi per dashni
  Un n'ta i zhys ndjenjat per ty
  Edhe bona qe so tu ma ni
  Se se meriton ti un e di

  Kom menu qe kurr nuk bi
  Kurr nuk bi sidomos per ty
  Po nuk e di qysh n'kry mke hi
  Veq e di gjith menoj n'ty

  Ëh qishtu kur vetja mashtrohet
  E menon qe kurr s'lendohet
  Pat pa çdo dit sun bohet
  Sa mir kem kalu
  Sdi a pot kujtohet

  Meta vet,meta vet
  Ti nuk luftove un nfund meta vet
  Zemra pret, prap pret
  Se sun po pajtohet
  Me kët realitet
  E ty s't bohet vonë
  E kthen kryt e shkon
  Edhe tonen e bon
  Kurgjo perveq ftyres ti nuk po kallzon

  Me dek per dashni
  Hajde e pina nja per dashni
  Je tu ma thy si qikjo raki
  Se nuk muj un pa ta si pa ty
  Me pi per dashni
  Un n'ta i zhys ndjenjat per ty
  Edhe bona qe so tu ma ni
  Se se meriton ti un e di X2

 35. Dakii Edits

  Kosovo is serbia :D

 36. joselin zaimi

  kush po e degjon ne 2020 dhe eshte fans i Doruntines

 37. Shkumbin Kamberi

  💕💕

 38. doruntina Shala

  mos e prishni kongen me komente
  tayna-like
  melinda dhe rina -comment
  me pi pak per dashni ajde e pina nja per raki loveeeeee

  doruntina Shala

  jam fanse shum e zjarrt e taynes

 39. ohrid ashiku ashiku

  Like kush o fans i taynes edhe kush e do ate

 40. Dare Deill

  Mua me pelqen shume pervec se zeri dhe tekstet tayna eshte nje femer me karakter te forte dhe jo kurve si shume te tjera une jam fans i saj por nje dite do ta takoj me patjeter

 41. Fetije Brahimi

  o edhe muzika edhe kjo emir tayna tayna 👸princesho tayna

 42. Vilma Vilma

  kjo keng e ka kuptimin e nje njeri qe ska dashuri per ty ..e ti rrin veç duke pi per to

 43. Ezana Lloga

  I'love tayna 👑👑👑👑❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 44. Admir Bekteshi

  2O2O ala HIT

 45. hamdi gjynofi

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 46. hamdi gjynofi

  je yll tayna

 47. Elsa Ademi

  Tayna ich bin ein großer fann fon dier

 48. Emilia Gremi

  Tayna shpirti im

 49. Jasin Abazi

  Janar 2020

 50. Aldo Myftaraj

  Kush eshte fans I taynes like

 51. Exa HUN

  Cool song! Greetings from albania :D

 52. Bekim Islami

  Kejt me taynen kush esht like

 53. Festim Melisa

  🤩😍

 54. Gerta Metaj

  Një here me te pa me sy vdes je super kengetare sepse je njeriu i familjes time Te dua shumë♡♡♥

 55. Pranvera Nezha

  Tayna 😍😍😘😘

 56. Xheneta Sejfula

  Like kush e she ne 2020

 57. Boena Gashi

  2020 najkush🤍🖤♥️💜

 58. Louena

  Hajde pijna nji per dashni 😦

 59. Tina Tina

  Kenga me normale qe ka ber tayna

 60. Adelina Halilaj

  Un e dua taynen 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 61. Lea Ademaj

  ❤️❤️❤️

 62. tayna lori

  December 2019?

 63. Adelina Halilaj

  Yaynaaa

 64. Migena Lleshi

  La vita è un gg jn

 65. Lyric Albanian songs

  love youuuuuuuuuuu❤

 66. Edina Mamuti

  👑Tayna të dua shum👑

 67. Reana Vasili 10

  Tayna super song ❤️❤️❤️ Doruntinaaa

 68. Fionesa Kurti

  Kush esht ma e mira se tayna💞💕

 69. Burhan Ninaj

  Shum keng e mire

 70. REJANA

  December 2019 someone

 71. Gon Xhavari

  Kush oshte ma e mir tayna apo rina une per vete taynen se tayna eshte ma e mir se rina brravo zemer sukse 😍😚😚😚

 72. Hera Mucaj Queen

  Love are you 😍

  Queen are you 👑

  Mom are you 💋

  You are everything 😍👑💋

  Назгуль Сулейменова

  Курто

 73. Sejda

  Dhjetor 2019 ?

 74. Gafi

  Dhjetor 2019 ?

 75. Zelie Musliu

  Like kush esht fants taynes 💖❤

 76. Abedin Ago

  Tayna love ♥️♥️❤️

 77. Doruntina Shala

  December 2019?

  Diamant Duraku

  Amos je Tajna

  Rona rumejsa Retkoceri

  @Diamant Duraku po tayna esht

 78. rrugaq supreme

  Love you tayna

 79. Ori 2

  December 2019

 80. Iris Rexhepi

  Tayna❤❤ rina💔

 81. sajmir curri

  tayna asht reperja ma e mir ne bot, kush mendon se tayna asht reperja me e mire boni like

 82. Sergio o

  Somebody can translate español please, traductor Google is bad jajaja

 83. al vip al vip

  November 2019?

 84. Miranda Krasniqi

  Une jam

 85. Elma

  Ihr Lippenstift passt null zu ihrem Kleid

 86. Arsildi Tusha

  Kenga me e mire e Taynes

 87. Diola Cela

  Tayna me e mira

  Erion

  Nona e taynes e ka be nje gabim shume madhe

 88. Gabriel Blitz

  Durumndina

 89. Erti Krasniqi

  Tayna te dua shum tputhi nbuz💋😚🥰❣️💕😘😍🌹😗😙👄👄💓💖💘💏💞🌸🌷😅😍🥰😘😗😙

 90. Florisida Bengasi

  Yll je tayna shpresoj te na besh keng sa me te bukura un fansja jote e par

 91. Arnesa-nesa Arnesa-nesa

  bravo tayna kenga teper e mir shum bukur po dukesh suksese gjithmon ♡

 92. albert ferati

  ke shum e bukur dorntia

 93. Mihane Zulfaj

  plies mA shummmmm musik

 94. Doruntina Shala

  November 2019?

  Rona rumejsa Retkoceri

  I love you forever 💋💋💜 dorentina shala ose tayna

  Rona rumejsa Retkoceri

  Oj tayna boll e bukur je

  Emilia Gremi

  E bukra dheut je

  Aurel Shkurti

  Tajnayll💋🥀🎉🎆🎤💞👍♥️🔯

  Aurel Shkurti

  Tajnazemer♥️🔯👍

 95. Kejsi Hoxha Kejsi Hoxha

  Une jam fanse e zjarrte e Taynes