Tayna - Columbiana Lyrics
[Tayna:]
M'doken krejt fallc sikur barbie
Nuk munesh me m'zon as me rari
Sa here jom n'club pi Bacardi
You can't fuck with me edhe pse nuk jom Cardi B
Sa shume kena pi, si lojm na me hi
Me t'njofshem mi shti
Ay papi papi kom ardh me bo party
Nuk po t'njoh mire po say loca por ti

Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na

S'din cka me zgjedh, Louis a Chanel
Vet o e Kines, punani they sell
Po tutet po tutet se ka ra n'dell
Ja tera buzt po ja ly me llabell

[Don Phenom:]
Don Ph, si Givenchy Parisit
Ti blen Philipp Plein te komuna Parisit
Repera jon lame kishe ego e artistit
Kto pjeshka po kcejn t'morra tregun o nishi
Hajde knena zemer se je super sexy
Jam n'club fresh tu kcy stil pijaneci
Jena n'club fresh krejt ekipa kudo eci
I kem hekrat na me veti
Trupin columbiana me Dolce & Gabbana
Lil mama lil mama, puro Havana
A po don puro me ganja
A po don coke peruana

[Tayna:]
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na

When we roll up roll up, pina pot edhe n'spot
Munesh mos me m'dasht s'o problemi jem kop
Whine up di body tick-tock tick-tock
Don Phenom and Tayna drop top on top
Whip whip whip, I whip n'every beat
Beli qaq i holle dy kollana me i qit
Prit prit prit, un se pasna dit
Me u bo e famshme u dasht ti me u shit

Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na
Shume e fort, columbiana na na na
Bohet tym, marijuana na na na

Other Lyrics by Artist

Rand Lyrics

Tayna Columbiana Comments
 1. sesili sesili

  εμενα μονο το τραγουδι μαρεσι

 2. Nancy Theochari

  🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 3. BENJAMIN von FALKENSTEIN

  fuck you : Givenchy, Fuck you Philip Plein ,

 4. TONSY TONSY

  What the language of this song

 5. SHQIPTube

  Ouuu tayna nqit second 0:38 shum seksi po dokesh khuu qka tkisha qi niher

 6. Kadrije Neziri

  ❤️❤️😘😘😍😍🙂🙂❤️❤️♥️♥️💘💘💋💋👄Tayna King je

 7. Sascha Stojkov

  Opaa❤️❤️🌹

 8. Eni Rexha

  Like kush e dëgjon dhe në 2020

 9. Luan Seferi

  Shum e fort tayna kuku 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 10. Alexander Peschta

  ok nice but her wig is a crime they have so much money buy a real wig😂🔥

 11. Astrit Lika

  😘😘😘❤❤❤❤❤

 12. ohrid ashiku ashiku

  Ketu te shkelin vetem fansat e taynes
  👇👇👇

 13. ohrid ashiku ashiku

  😘😘😘😘😘😘 super song.Kush e degjon ne 2020 like

 14. Music girl

  I love you Tanya 🖕

 15. Aleksandar Vasilev

  Dhe Zoti tha; Nëse Unë ju jap të gjitha pasuritë e botës, por shkatërroj shpirtin tuaj, çfarë do të përfitoni nga ajo?
  Çdo gjë, nëse kam në jetën time, por nuk kam Zot, un nuk kam asgjë pa Zot!

 16. Maheen Khan

  Love from 🇵🇰 Pakistan

 17. Kendra Duli

  Kush tjeter eshte shqiptar?

 18. Kendra Duli

  Une shkrihesha me shoket per kete 😂

 19. Flavia Kapaj

  2
  0
  2
  0 ?

 20. Monti Meta

  Lol lol lol lol

 21. DIELLZA Seferi

  Love sogs❤️😍😘🎤🎶🎵🎼

 22. Denisa Kasa

  life tayna

 23. Jackson Muñoz Arios

  Wenn es eine referenz zu Kolumbien sein soll, ist es trotzdem falsch geschrieben 🤓🔥

  CrxApple

  Wie solls richtig sein

  Jackson Muñoz Arios

  CrxApple colombia.. columbia ist in den USA

 24. Anxhela Xhela

  Kush e degjon ne 2020 vec un ??? 😎😘😘

 25. Toni Igr

  E hallakat kejt
  8 or pa pause zemer

 26. Daniele Di Lorenzo

  https://www.youtube.com/watch?v=7JJYngZO_oU

 27. BobtheGamer

  Sa e mir je

 28. Esmeralda Shabej

  Likeeee tayna ma e mira ne bot

 29. Aurora Aurora

  Super song tayna the best ❤❤👑👑👑👑

 30. Alex L.

  WER IST HIER NACH EDHE TI?
  👇🏽
  👇🏽
  👇🏽

 31. I'm Ana BabyGirl

  like dhe subcribe kush e ndegjon kete kenge ne 2020

 32. Osvix 04

  secondo me sta canzone e stata rovinata dal maschio ciccione e sfigato

 33. fejzorhino EU

  1:16 was das für ein arsch man denkt bügeleisen und dann noch wenn man genauer hinsieht sieht man die oma unterhose und er sagt super sexy und sie genau in der mitte HAHAHAHAHAHAHA

 34. Edlira Shotaj

  Like nese je shqipe 🇦🇱

 35. Doruntina Shala

  Who listening in February 2020?

  Rumejsa Retkoceri

  i love you tayna

 36. Apex_ ClipsYT

  Mariona😼🇦🇱

 37. Elona Graci

  Me pelqen tayna

 38. Elona Graci

  Sa bukur

 39. Estrada Shqiptare

  https://youtu.be/XHi1IkOyFIg tayna dhe kejvina cmendin fansat me kercimin sensual. Plase share.

 40. AMRA BAJRAMI

  Like kush e dgjon në 2020

 41. albin batijari

  Shum pfolin fjal EtDYT SIDMOS TAYN ESHKY

 42. rinor rinor

  2020??♡☆

 43. rinor rinor

  #columbiana 😁

 44. Sina Oberacker

  Loredana ist besser wie sie krnn keiner topen

 45. MASKED IDEA

  🇹🇷 bayrağımızı kaç kişi beğenir?

 46. Akil Domi TV

  2020❓♥️♥️

 47. 124vyiii 124

  🌋🌋🌋🌋🦁🦁🦁🗻🗻🗻🗺️🗺️🗺️🗾🗾🗾🏟️🏟️🧱🧱🧱🌀🌀🌀

 48. MrBuGsyMaMpOtSe

  Ass🍑

 49. Marigona Imeri

  https://youtu.be/HbkCfk7XHvY

 50. Pastel Wolf

  Why i feel she stole x song i dont even speak spanish lol with the yyyyyy and the na na na

 51. kein ahnug

  voll geil man

 52. Arisa Ciellza

  ARISA MË QAVE TRAPI💜💜💜💜💜👄👄👄💓💓💓💓LOVE

 53. CapitalBra Mitläufer

  Sie ist schon hübsch

 54. Granit Rashiti

  Kush e ngon 2020 hala
  This song is hit🌶🌶🌶

 55. ohrid ashiku ashiku

  Askush nuk kendon si tayna.Tayna e para e botes.

 56. AMRA BAJRAMI

  Tajna je perandoresha erepit

 57. Marjana Ivanovic

  I madh 👌👌👌

 58. Gerald Musaku

  😅😅😅😅

 59. Aboubakar Ibrahim

  Nice music

 60. Kejsan & Kajla

  Hajde ti arrijmmm 60 M 🥰😭

 61. Edlira Shotaj

  2020🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 62. Fikret Gasi

  BEST SONG!!!!!!

 63. K͓̽i͓̽n͓̽g͓̽ G͓̽o͓̽k͓̽u͓̽

  SA BURDAKİ TEK TÜRK BEN OLMAMALIYIM SELAMLAR GENÇLER '~'

 64. Nuhela Coma

  👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎 👎👎

 65. Ilva Myftaraj

  Bravoooo Tayna je me e mira

 66. Rexhep ALB

  🇦🇱❤🇦🇱

 67. Altan 01

  Vallah ihr booty ist Legende

 68. Nuhela Coma

  👏👏👏💞💞💞👍👍👍nuhea

 69. laurant medolli

  Te dua shum tayna je me e mire ne bote i love you girl kjo kenga me pelqen shume te gjitha kenget me pelqejne dhe kur ishe e vogel kendoje shume bukur zemer te kam i love you Tayna

 70. laurant medolli

  I love tayna

 71. naiz ali

  I love only enca

 72. A. Gervalla

  That's her first and best song!🔥

 73. Zeul Sexului

  Woooooow everyboy like ! I got weed

 74. O i Smunt

  2020 dekush?

 75. Hamid Jabarkhel

  Ich will sie heiraten

 76. Aliyah

  I love this woman and the song of course
  Love from 🇺🇸🇲🇽

  Doruntina Shala

  Aliyah greetings from Albania ❤️

 77. Xxx Xxx

  E. Ke. Kall

 78. Olsi Alla

  😍😘

 79. JannikPlayZ

  I don't know what she is talking about, but I love this song

  A. Gervalla

  She's talking about Columbiana xD

  troja nisch

  I just understand mariuhana XD

  Btw Im Comp

  Y’all don’t know Albanian

 80. Kejsan & Kajla

  Arghhhh 53 M views 😋💙

 81. isof tedua isof tedua

  Bravoo bebi

 82. rik 79

  Tayna 👑

 83. Ahat Arslan

  Deutsche Ubersetzung

 84. Janina P.

  Auch wegen Mozzik hier ?!?!

 85. Piero Greco

  Zu hübsch heftig 🤭

 86. Ergi Mamiu

  Tayna njishe kurse don kari kot fare

 87. leart kmn

  Like kush e ngon 2020

 88. Adrian Ajeti

  Like wer sie schon vor ihrem Song mit Mozzik kannte 👌🏼

 89. Perparim Rama

  2020💣

 90. Nozg Papa

  Sa mir u ndalen me Rinen tash me Loredanen 😅😅

 91. Suejla Kurti

  Tayna per mua je mbreteresh TAYNA queen 👑👑👑👑👑 je 1

 92. Joshimitsu mitsujoshi

  Wer kommt vom neuen track mit mozzik , um zu schauen wie geil die anderen lieder sind

  A. Gervalla

  Das ist mit Abstand das beste

  Joshimitsu mitsujoshi

  @A. Gervalla jaa pervers die alte ...

  Camelot // SystemFailure

  Mozzik kann nicht mal Deutsch 😉

 93. Ilyas

  Ich will sie heiraten

  Yarro jackson 77

  Vallah ja

  Hamid Jabarkhel

  Ilyas 😂

 94. Was geht sie das an einstein

  Hört sich mega an