Tayna - Bye Bye Lyrics
Bye Bye No Lyrics. Bye Bye If you know the lyrics you can send us.
Other Lyrics by Artist

Rand Lyrics

Tayna Bye Bye Comments
 1. Angel Daddy

  mi hypshi temit''bitch'
  pshurrajka kishe po bojmë twrek.rritee bothen hala. gjoksattt.

 2. A. Gervalla

  1:02 holy shit

 3. omidbabakarkheil___Afghani619

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 4. Samsung Korisnik

  Like kush e ndegjon ne 2020♥️♥️

 5. Alirami Ameti

  Kush mendon se tayna esht princesh like

 6. Fisnik Fisnik

  Tayna e ke bo fantastik kengen me dafinen zeqiri

 7. Rexhep Veshi

  Dy superdivat e shqipërisë.

 8. Blerta Bajrami

  Super,🔥🔥🔥

 9. Xhylzade Krasniqi

  Tayna ❤❤❤❤❤❤❤❤

 10. Arben Sulejmani

  Tajna esht kngtane nga m t bukurat

 11. Cafe Krosi

  You ar a mezing my herat tayna king and like melinda and rina dislike tayna you are amezing evry video melinda and rina dislike tayna you are amezing♥️🌎❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌎🌎🌎♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤

 12. Elona Morina

  Like kush po e ndegjon 2020😊

 13. Erlisa Bresa

  Je zmr jeme

 14. Elona Morina

  Like kush po e ndegjon 2019🤭🤣

 15. Soni Sovrana

  Super 👋 hittt 🥰💕

 16. Phone Servis

  Kjo eshte kenge shuuume super 😍😍

 17. Emanuela Cela

  Tayna should go to Eurovision, people are going to love her timber and style,

 18. Flanxa Reci

  Tayna je ma e mira

 19. Bekim Islami

  Shum shum bukur 😍😍😍

 20. Ensar Elmedin

  Ekremin kush e degjon

 21. Thaqi Erdogan

  Tayna shpresoj qe vish ne prizren e shpresoj me takue

 22. Каролина Кирилова

  I do don't like sorry

 23. Damjan Damjan

  Kjo dafina eshte Bere shum e shPifur

 24. Lyrics K

  2
  0
  2
  0?

 25. Fier Fier

  Por gjithsesi eshte kenge e bukur😍😍🤩

 26. Fier Fier

  Ta shikosh ne 2019 eshte e rezikshme😘😅😅😅😅

 27. Lutfi Ademi

  tayna eshte me e mira e repit kush mendon keshtu subscribe 😍😍😘

 28. fero gang gang

  Bravo Tayna dhe Dafina jam fansi i Taynes shume te du Tayna Bravo vazhdo suksese edhe ti Dafin ju lumte shume um ka pelqy kenga bay-bay te lumte Tayna😁😆😇💙❤💜💟💝💞

 29. Florentina Kastrati

  Ilov you to ♥️🔥♥️🔥♥️♥️🔥🔥

 30. Doruntina Shala

  Like kush po e n’degjon ne 2020?❤️

  Shpend Pacolli

  Doruntina Shala po a

  Sabrina isufi

  Une e du shume taynen dhe pranaj e degjoj n'ca viti me dasht .I love you tayna 💋💋🙏🙏😍😍

  Akil Domi TV

  Tashi po ee degjoj 😂🌸

 31. Suzi Duraku

  Shum te mira te dyja

 32. ye Boii

  Ti qe po e lexon ket koment ishalla qin sa dush pidha.

 33. Kristjana Gjoni

  Happy new year with TAYNA❤❤❤

  Krijimet e Megit

  Te lutem me bej subcribe tek kanali im i youtubit

 34. Adelajda Proj

  ❤😍2020❤😍💞😊

 35. ByYmmerRecordS KOSOVA1998

  Like kush e ngon ne Vitin 2020 :-P

 36. Bujamin Alili

  Nuk lpo fkmo taj a lop

 37. Bujamin Alili

  Budale lopo 🎄🎄🎄🎄

 38. Fatmir Selimi

  Like -Tayna 🍫❤❤👅👅❤👅❤👅❤👅❤👅❤❤❤👅❤❤❤😋😋😋😘😘😍😍😍😍😍

 39. Agron Krasniqi

  Veq edhe johny sins po mungon ktu qija nanen xxx clip

 40. Ardenis cereni

  O tajna meljnda eshte me e mire se ty

 41. Alima Amza

  TAYNA XMC

 42. edmond hoxha

  Kush e degjon ne 31 dhjetor 2019 😂😂 vetem une

  Jeton Elshani

  Shu.më. mir.

  Ali Gjuni

  3 janar 2020

  #CB _TroBla_\#

  Jo Jo Jo te gjith

 43. Kensa Kensa

  Mfal te 3:12

 44. Kensa Kensa

  Aj a e shikoni aty tajna te 3:10 si e ka vnu doren te pidhi ja honksha

  Iliya Panayotkov

  Man what did she do

 45. Kensa Kensa

  Va hanksha pidhin

 46. Matte Matte

  Asnje fjal se kuptoj, di anglisht shqip kosovarce po prap se kuptoj

 47. Samije Shyti

  ❤💋💋

 48. sot sod

  Tedu dafi tedudududu tayna

 49. Laureta Gerguri

  I'm Albanian and Kosovan 🇦🇱 Ayyyy

 50. Genci Danaj

  😍😍

 51. Tony Alb

  fucking hoes
  si ato zezakt hoodlooms ne
  south side chicago
  bas sluts
  me ju marr dhe me ju dergu ne south side
  dhe t'ju shkerdhejn me ren

  phuuu cfar degjenerimi

 52. Vlera Zeqiri

  ene une jom shiptark, ju lutem add ninsta vleraze se po du shum followersa, follow per shqiperin

 53. Diti BS

  Shum bukur

 54. Vipat Shqiptar

  Tayna Dafina Bye Bye =Like
  Rina Adelina Ismaili Qikat =Coment

  Altiona Ajazi

  Vipat Shqiptar po

 55. Albert Martinaj

  Muzika ma e mira

 56. Floresa Smajlaj

  Tayna kur pe na tqet naj kenge te rrea

 57. Floresa Smajlaj

  + follow me

 58. Floresa Smajlaj

  Like commetin "tayna asht bossë" banë like

 59. Dorentina Avdylaga

  gänsehaaauuuuttttt

 60. Ronaldinho Gaucho

  Si me Kan TAYNA FT EMINEM 😂

  vjollca isufaj

  Kottt😫😑😐😔

  Ronaldinho Gaucho

  vjollca isufaj qkaa koot ?

  Armand Hajdinaj

  @vjollca isufaj e

  Armand Hajdinaj

  🤣😘💔🤣

 61. Faik KryeziuOfficial

  👑👑👑

 62. ervis shyti

  tayna edhe dafina love

 63. xhessiika daiiu

  😍😍😍😍😍😍

 64. xhessiika daiiu

  ❤❤❤❤❤

 65. ALBANI drift

  Hiku dhe viti 2019 bye bye

 66. Florian Cani

  Un vdes per kte kengen🥰🥰🥰🥰

 67. Elida Erdi

  Like Tayna dafina
  coment rina adelinda

  IMAGJINATE DASHURIE

  Rina ft Adelina

  Bitch King

  Rina Adelina

 68. bad girl

  Kush e ngon ne 29.12.2019😅

  elson Asani

  po valhi

  Sait Memeti

  un e ngoj 01 01 2020

 69. debby M.

  Alexa fu** um up

 70. Aida Zajmi

  Motra one 1 vjec e ka shum qejf kete kenge.^_^^_^

 71. Diana Dragomirica

  Ce-mi place cum dansează Tayna

 72. Arber

  They said no competition melinda ademi hold my microphone

 73. Bashkim Shabani

  ♡♡☆☆

 74. Melinda Nikolova

  Sea shune

 75. Kleviana Qori

  Te dua shume tayna love❤️❤️💎❤️💎❤️💎

 76. Dea Fejzo

  Like kush mendon se tayna është yll🌟🌟🌟🌟 like kush mendon se ky bashkëpunim është i shkëlqyer.🎉🎊🎊🎊🎊
  I love you Tayna❤❤❤❤❤❤

  Blerta Baci

  Dea Fejzo ❤️

 77. Fetie Berisha ornela1

  Dafina like
  Tayna like
  Rina comment
  Melinda comebt

 78. Elisa Isa

  Bye bye🙌😂
  Like kush po e shikon ne dhjetor!

  bad girl

  pse i bon like cm tat mj😅

 79. Minavere Ramusholli

  ELA JAM TAYNA TI JE NJE KENGETARE SHUM E MIR EDHE KENKET I KI SHUM TE BUKRA DHE TE MIRA SHUM TI MUE ME PELQEN SHUM

 80. loni lisi

  Ta bona subscribe edhe like n'tkisha mujt me ti bo1.000.000.000 a ma shumë a like edhe subscribe te dua l love youuuuuuuuuuu❤️❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💚💚💚💜💙💓💗💖💞💕💝💘💟❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 81. Fadil Ismajli

  Koooootz🤮🤮🤮

 82. Enton Hoshe

  Like kush do e degjoj ne 2029

  loni lisi

  Ani na po dufka me prit edhe 9 vjet me ta bo like ty

 83. Flamur Pllana

  Qeroniaerrinfioa onsertasik kionqa
  Dionase ionfona inoaser llonaserti
  Qerasrt ionfinsera kionaersuioppai
  Qeraetyu iopknu Suionsaerui ioaio
  Qronaserrtuiopliunsaertyu ionfase

 84. Diar Ahmeti

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 85. amarildo

  goci si i ki numri tija😍❤😍

  zenel mahmuti

  Oj nit qysh asht Miradija a po she magjupin

 86. vera bicukaj

  tayna dafina jeni yje

 87. Adelina Halilaj

  Unë dua taynen♥️😘♥️😘♥️💎💎💎💎

 88. Aliona Salaj

  E vecante si kenge

 89. Besnik Nimani

  Dafin qysh e paske rrue koken katastrof ma mir me ken shti bastrin e zhitis ma mir ish dal se sa ti oj lop me dy brina

 90. Amela Kolaveri

  Me e bukra je ti tayna😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤

 91. Linda PR

  VIP-a t’leshit 😂

 92. ohrid ashiku ashiku

  Super music 👌👌👌👌👌

 93. Xhylzade Krasniqi

  Tayna te dua shum dhe je bukuroshe ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙